medical spa&wellness

Malinowy Zdrój
"Słowacki" Hotel, Medical, SPA

atrakcje regionu

Wiślica i jej zabytki

Wiślica istnieje od co najmniej IX wieku. Według legendy nazwa osady pochodzi od imienia jej założyciela, księcia Wiślan Wiślimira, który wraz ze swoim otoczeniem miał przyjąć chrzest w 880 roku. Około 990 roku gród trafił w ręce Polan. Wiślica stała się w tym czasie obok Krakowa i Sandomierza jednym z najważniejszych ośrodków administracyjnych w Małopolsce.

Kościół św. Leonarda w Busku-Zdroju

Kościół św. Leonarda w Busku-Zdroju – drewniana świątynia cmentarna wybudowana w 1699, w miejscu istniejącego tam wcześniej kościoła.

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka w Pacanowie

Europejskie Centrum Bajki im. Koziołka Matołka – dziecięce centrum kultury znajdujące się w Pacanowie, oficjalnie otwarte 24 lutego 2010 roku. Instytucja prowadzi działalność kulturalną skierowaną do dzieci, rodziców i osób pracujących z dziećmi.

reklama

Pakiety lecznicze i wypoczynkowe

Dokonaj rezerwacji i odbierz wyjątkowy prezent przygotowany z myślą o tobie ... czytaj więcej

Rozpocznij swoją podróż po zdrowie

HealthyTravel.pl - Podróż dla zdrowia - to portal turystyczny prezentujący temat regionalnych medicalSpa, sanatoryjny, agroturystyczny, lokalnych produktów dla zdrowia (ekologicznych), atrakcji turystycznych, bazy noclegowej i gastronomicznej oraz aktualnych wydarzeń kulturowo-turystycznych jakie będą się odbywać na terenie regionu.